×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Giuseppe Zanotti – biżuteria na obcasach

Kariera Giuseppe Zanottiego jest klasycznym przykładem tego, że poprzez ciężką, systematyczną pracę – okupioną determinacją i zaangażowaniem – można sięgnąć gwiazd. W tym przypadku dosłownie, gdyż buty sygnowane jego nazwiskiem niesłabnąco podbijają serca wielu sławnych osobistości ze świata show-biznesu, takich jak m.in.: Beyoncé, Jennifer Lopez, Penelope Cruz czy Anja Rubik. Włoski projektant na przestrzeni trzech dekad wypracował sobie renomę jednego z najbardziej progresywnych kreatorów obuwia Premium. 

Patrząc na dorobek Giuseppe Zanottiego mało kto byłby w stanie przypuszczać, że początki jego biznesu ograniczały się do 15-osobowej manufaktury w okolicach Rimini. To tam powstała debiutancka para przezroczystych szpilek, które już wtedy spotkały się z uznaniem lokalnych klientek. Talent i kreatywność doprowadziły go najpierw do znanych domów mody, w których zdobywał doświadczenie, aby następnie po trzydziestu latach wkroczyć na rynek z samodzielnymi kolekcjami. Dziś obuwie sygnowane nazwiskiem włoskiego kreatora jest dystrybuowane do 75 krajów świata – stacjonarnie oraz za pomocą platform e-commerce. 

Giuseppe Zanotti – krok w stronę nowoczesności 

Choć na początku lat 2000 Giuseppe Zanotti słynął głównie z produkcji butów dla pań, aktualnie dysponuje trzema liniami: dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jego dzieła charakteryzują się wysoką jakością wykonania, typową dla włoskiej tradycji rzemieślniczej. Najlepsze surowce w połączeniu z produkcją częściowo ręczną i niebanalnym podejściem do kwestii wizualnych sprawiają, że buty tej marki wyróżniają się, zarówno pod względem wygody jak i estetyki. Do produktów flagowych bez wątpienia można zaliczyć szpilki. Zmysłowe obuwie kobiece w wydaniu Zanottiego to obiekt wielu eksperymentów z formą. Przykładem tego są chociażby szpilki Slim – stworzone na wzór szkieletu ryby – bądź Tattoo, gdzie frędzle oraz skórzane detale składają się na przylegający do stopy wzór. 

W mniemaniu Giuseppe Zanottiego buty powinny stanowić element biżuterii, która w oryginalny sposób podkreśla całą stylizacje, jednocześnie będąc jej najmocniejszym punktem. Stąd od 2012 roku tworzy także dla mężczyzn, kreując klasyczne oraz zupełnie ekstrawaganckie wersje derbów, bikerów, loaferów, mokasynów lub sneakersów. Te ostatnie niedawno stały się obiektem wyjątkowej fascynacji włoskiego projektanta, która zaowocowała szeroką kolekcją sportowego obuwia, również dla pań.

Giuseppe Zanotti w ofercie sklepu internetowego e-Catwalk.pl

Nietuzinkowe wyroby marki Giuseppe Zanotti można nabyć w Polsce, zarówno stacjonarnie jak i w sprzedaży internetowej. Szeroki wybór asortymentu w atrakcyjnych cenach jest dostępny na stronie www.e-Catwalk.pl, gdzie na klientów czekają produkty z kategorii:

  • Giuseppe Zanotti buty;
  • Giuseppe Zanotti loafers;
  • Giuseppe Zanotti sandały;
  • Giuseppe Zanotti sneakersy.

Sprawdź cały asortyment marki Giuseppe Zanotti oraz Giuseppe Zanotti MEN

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się