×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Dsquared2 – włoska elegancja w duecie z kanadyjską ekstrawagancją

Bliźniacy Dean i Dan Catenowie szturmem podbili międzynarodowy rynek za sprawą wyjątkowej umiejętności łączenia najbardziej wysublimowanych rozwiązań z trendami typowymi dla mody ulicznej. Niewykluczone, że niebywała łatwość w poruszaniu się pomiędzy wytworną elegancją a sportową nonszalancją to zasługa ich włosko-kanadyjskich korzeni. Od 1995 roku Dsquared2 stale poszerza swoje zasięgi, produkując już nie tylko odzież męską, ale także kobiecą oraz całą gamę praktycznych akcesoriów i dodatków, wśród których nie mogło zabraknąć butów – zdaniem rodzeństwa, najważniejszego elementu każdej stylizacji. 

Charyzmatyczni projektanci często określani są przez krytyków mianem współczesnych wizjonerów, ponieważ ich prace nie ustępują miejsca dziełom sztuki. Dsquared2 ma na swoim koncie licznie współprace ze znanymi muzykami – m.in. Madonną, The Black Eyed Peas czy Britney Spears – którzy prezentowali się w ubraniach marki podczas tras koncertowych i w teledyskach. Flagowe butiki przedsiębiorstwa widnieją na mapach największych stolic mody, w tym: w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu, Singapurze, Madrycie, Istambule, Atenach, Cannes i Los Angeles. 

Dsquared2 – Born in Canada, living in London, made in Italy

Autorska estetyka Dsquared2 to spójna mieszanka trendów wywodzących się z największych aglomeracji świata. Osobista tendencja Catenów do przeprowadzek sprzyjała zbieraniu doświadczeń zawodowych. Rezydując w Toronto, Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie stworzyli klarowne DNA marki, która hołduje niebanalnemu pod względem detali casualowi, uszytemu z najwyższej jakości materiałów. Obok hipsterskiej lub rockowej nonszalancji pojawiają się zapożyczenia etniczne w postaci frędzli oraz wzorów, a także bardziej wyrafinowane sylwetki glamour. Luksusowe produkty tworzone są z myślą o kobietach i mężczyznach lubiących przewrotny, zawadiacki, niekiedy kontrastujący ze sobą, styl.

Content Dsquared2 został przemyślany w każdym calu. Od designu oficjalnej witryny internetowej z czerwonym klonem zamiast standardowego kursora, aż po pokazy mody, podczas których ubrania są tylko jedną z części składowych całego wydarzenia. Nowatorskie rewie są połączeniem wybiegu ze spektaklem teatralnym i koncertem muzycznym, a ich nieoczywista formuła ma za zadanie poruszyć widza oraz wciągnąć go do niepowtarzalnego uniwersum wykreowanego przez Deana i Dana Catenów.

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się