×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Wymiany, zwroty i reklamacje

Reklamacje

 1. Wszystkie towary objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru z umową na warunkach wynikających z kodeksu cywilnego oraz innych właściwych ustaw.
 2. Reklamacja towaru może nastąpić ze względu na niezgodność towaru z umową.
 3. Jeśli zamówiony produkt nie jest zgodny z umową sprzedaży, postępuj według poniższych wskazówek:
  1. wypełnij Formularz Reklamacji (pobierz Formularz Reklamacji),
  2. wyślij Formularz Reklamacji wraz z reklamowanym produktem/produktami na adres CATWALK MULTI CONCEPT ul. Krupówki 29, 34-500 Zakopane
 4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar zostanie odesłany do Klienta na koszt CATWALK MULTI CONCEPT. W przypadku uszkodzenia towaru przez Klienta koszty przesyłki pokrywa Klient.
 5. Wszelkie przesyłki wysyłane na koszt CATWALK MULTI CONCEPT nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne pisemne ustalenia.

Wymiany

 1. Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać wymiany w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.
 2. Postępuj według poniższych wskazówek:
  1. wypełnij Formularz Wymiany (pobierz Formularz Wymiany),
  2. wyślij Formularz Wymiany wraz z wymienianym produktem/produktami na adres CATWALK MULTI CONCEPT ul. Krupówki 29, 34-500 Zakopane
 3. Wymiana następuje do 5 dni roboczych (w zależności od dostępności wybranego produktu).
 4. Wszelkie przesyłki wysyłane na koszt CATWALK MULTI CONCEPT nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne pisemne ustalenia.

Zwroty

 1. Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.
 2. Postępuj według poniższych wskazówek:
  1. wypełnij Formularz Zwrotu (pobierz Formularz Zwrotu),
  2. wyślij Formularz Zwrotu wraz ze zwracanym produktem/produktami na adres CATWALK MULTI CONCEPT ul. Krupówki 29, 34-500 Zakopane
 3. Wszelkie przesyłki wysyłane na koszt CATWALK MULTI CONCEPT nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne pisemne ustalenia.
 4. Towar powinien zostać odesłany w terminie 14 dni w takim stanie, w jakim został zakupiony oraz powinien posiadać komplet metek. Prosimy pamiętać, że Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 5. Niedopuszczalne jest dokonywanie zwrotów w Butikach CATWALK MULTI CONCEPT.
 6. Zwrot wpłaconej kwoty następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania Asortymentu przez sklep online e-catwalk.pl. Zwrot należności nastąpi na wskazany przez Klienta rachunek bankowy w wypełnionym Formularzu Zwrotu. W przypadku zwrotu należności, punkty naliczone w ramach Programu Lojalnościowego za to Zamówienie zostaną odjęte.
 7. Prosimy pamiętać, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub do chwili dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania towaru.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Menu

Ustawienia

Zgoda na pliki cookie

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się