×

Goldbergh – na szczytach dobrego stylu

Na międzynarodowym rynku Goldbergh wyróżnia się absolutnie unikalnym podejściem do mody kobiecej. Otóż, motywem przewodnim holenderskiej marki są sporty zimowe.

Loriblu – piękno pochodzi z prostoty

Loriblu to marka obuwnicza z tradycjami zakorzenionymi we włoskiej estetyce i precyzji wykonania. Od lat tworzy małe dzieła sztuki, powszechnie zwane butami.

Runwaydreamz – wszystko zaczęło się od jeansu

Runwaydreamz specjalizuje się w produkcji odzieży denimowej w wersji Premium. Kreatywność marki jest dowodem na to, że jeans nigdy nie wyjdzie z mody.

Emma & Gaia – haute couture w wersji prêt-à-porter

Emma & Gaia jest urzeczywistnieniem wizji o stworzeniu odzieży dla prêt-à-porter, która swoją jakością i estetyką nie ustępuje wysokiemu krawiectwu.

Diego Venturino – artefakty na wieszakach

Diego Venturino udowadnia, że sztuka współczesna i użytkowa mają wiele cech wspólnych, które odpowiednio wykorzystane tworzą projekt, godny prawdziwego artysty.

Charo Ruiz – pocztówka z Ibizy

Marka Charo Ruiz to kwintesencja ibizyjskiego szaleństwa i pogody ducha. Odzież damska, tętniąca pulsem słonecznej wyspy podbija serca kobiet od pokoleń.

Babylon – królestwo kobiet

Babylon to przedsiębiorstwo stworzone w trosce o kobiety. Damski asortyment włoskiej marki uchodzi za kwintesencję komfortu i luksusu, która podbija serca klientek z różnych zakątków świata.

Obuwnicza saga Casadei

Marka luksusowego obuwia prosto z Italii kreuje gusta milionów kobiet na całym świecie. Dzięki Casadei wymarzona para butów jest na wyciągnięcie ręki.

Elisabetta Franchi – zmysłowa finezja

Elisabetta Franchi od lat tworzy wysublimowane kreacje, pełne wdzięku i niewymuszonej elegancji. Nie uchodząc uwadze, podbijają serca kobiet na całym świecie.

Michael Kors – amerykański luz w wersji premium

Michael Kors to globalne imperium hołdujące amerykańskiemu pragmatyzmowi i europejskiej elegancji. Dobra luksusowe o ponadczasowej estetyce, która zachwyca miliony.

Once We Were Warriors – wojownicy dobrego stylu

Once We Were Warriors to moda uliczna ze storytellingowym konceptem. Stworzona z fascynacji starożytnymi legendami oraz kulturą azjatycką, podbija serca indywidualistów.

OneTeaSpoon – glam z łyżeczką rock&rolla

OneTeaSpoon to imperium jeansu, które od ponad dwóch dekad zaskakuje kobiety i mężczyzn niebanalnymi połączeniami eleganckiej klasyki z drapieżnymi akcentami.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się