×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Inuikii – piękno zimna w północnym wydaniu

Przedsiębiorstwo obuwnicze Inuikii powstało na przełomie 2012/2013 roku z inicjatywy Cinzii Maag i jej dwóch synów. Dotychczasowo krótka obecność na rynku nie przeszkodziła marce stać się docenianym w Europie producentem towarów luksusowych. Jej prężny rozwój oraz innowacyjna strategia działania są realizowane w oparciu o ciekawy koncept funkcjonalno-estetyczny, inspirowany kulturą najchłodniejszych krajów globu. Jak podają twórcy sama nazwa pochodzi z języka grenlandzkiego i w wolnym tłumaczeniu oznacza „piękno zimna”. 

Inuikii deklaruje pracę na materiałach pochodzących z natury – organicznych i zrównoważonych, co należy traktować jako ukłon w stronę inuickiej tradycji, która polegała na wytwarzaniu ochrony dla stóp za pomocą wielu warstw futra oraz surowców dostępnych sezonowo. Ponadto, firma – zapewniając o przestrzeganiu europejskich standardów pracy – stawia na produkcję ręczną, dzięki czemu każdy element jest wyjątkowy, ponieważ tworzony z wielką dokładnością, która przekłada się na wysoką jakość. Jednocześnie szwajcarskie projekty nie stronią od współczesnych rozwiązań, przejawiających się w wykorzystywaniu aktualnych trendów i synkretycznemu połączeniu folklorystycznych wzorów ze stylem wielkomiejskiej ulicy. Inuikii – zima nie musi być nudna.

Inuikii kieruje się przekonaniem, że obuwie stanowi kluczowy element ubioru, przesądzając o efekcie końcowym całej stylizacji. Tym samym propozycje marki udowadniają, że względy praktyczne nie muszą kolidować z kreatywnym designem. Szerokie portfolio umożliwia klientom znalezienie butów, które idealnie dopełnią każdy look. Przypadną do gustu, zarówno zwolennikom stonowanej klasyki, rockowego pazura jak i szalonej ekstrawagancji. Sprostają sytuacjom, w których wytrzymałe, solidnie skonstruowane obuwie jest niezbędne, a walory estetyczne dodają pewności siebie oraz podkreślają indywidualizm.

Choć flagowym produktem Inuikii pozostają śniegowce, marka nie ogranicza się do jednej pory roku. Obok wariantów sportowych – przeznaczonych do rekreacji na stoku – nie brakuje odsłon jesiennych – sprawdzających się przy deszczowej aurze – rekkingowych, a nawet letnich zaprojektowanych z przewiewnych tkanin włóczkowych. Część asortymentu została zadedykowana stylizacjom domowym, stąd wygodne i miękkie kapcie zapewnią odrobinę luksusu nawet w zaciszu czterech ścian.  

Inuikii w ofercie sklepu internetowego e-Catwalk.pl

Międzynarodowa ekspansja marki dotarła również do Polski. Inuikii – śniegowce oraz pozostałe modele są dostępne stacjonarnie lub w sklepach internetowych, takich jak www.e-Catwalk.pl, gdzie można nabyć najpopularniejsze produkty luksusowe w okazyjnych cenach – bez wychodzenia z domu.

Sprawdź asortyment marki Inuikii

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się