×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Moon Boot – obuwie na podbój Wszechświata

Historia początków marki Moon Boots nieodzownie łączy się z wydarzeniem przełomowym dla ludzkości, jakim było lądowanie na Księżycu w 1969 roku. Otóż, to właśnie – będące elementem skafandra kosmicznego – buty amerykańskich astronautów stały się inspiracją dla Giancarlo Zanatta do stworzenia własnej kolekcji śniegowców. Ich iście nieziemska popularność została doceniona m.in. przez Muzeum w Luwrze, które uznało je za jeden z najbardziej charakterystycznych symboli minionego wieku. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie szerokie zainteresowanie nimi kobiet i mężczyzn na całym świecie, dzięki któremu przedsiębiorstwo stale podąża z duchem czasów. 

W obecny kształt Moon Boots swój talent i pomysłowość wnieśli tacy artyści jak Yves Salomon Jeremy Scott czy Chloé, którzy dostąpili szansy zaprojektowania własnych odsłon księżycowych butów. Natomiast z okazji 50 jubileuszu brand zadziwił świat mody specjalną kolekcją śniegowców wysadzanych kamieniami Swarovskiego, które zachwyciły oszałamiającym blaskiem – przywodzącym na myśl gwiezdny pył. Projekty wizjonerskiej, włoskiej marki są doceniane przez osobistości show-biznesu, takie jak m.in. Mariah Carey, Megan Fox, Kate Hudson, Victoria Beckham, Miley Cyrus, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Paris Hilton czy Ashley Tisdale

Moon Boots – grawitacja nie istnieje 

Obuwie Moon Boot fascynuje klientów tym, że ze względu na swój awangardowy fason stanowi kluczowy, przyciągający uwagę element każdej stylizacji. Ich wytrzymała konstrukcja sprawdzi się, zarówno podczas zimowych wypraw jak i w codziennym użytkowaniu. Wykonane z wysokiej klasy syntetycznych materiałów śniegowce zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz odporność na czynniki atmosferyczne, a przy tym pozostają zaskakująco lekkie i wygodne. 

Oprócz walorów wynikających ze względów praktycznych, wysoka cholewka wraz z grubą podeszwą są swoistymi znakami rozpoznawczymi Moon Boot. Różnorodność modeli sprawia, że każdy może znaleźć parę butów odpowiednią dla siebie. Twórcy, obok wariantów klasycznych o stonowanych kolorach, proponują też znacznie śmielsze projekty - o intensywnych barwach i ekstrawaganckich dodatkach. Ponadto, buty księżycowe poszczególnych linii są odzwierciedleniem panujących prądów społecznych, jak w przypadku kolekcji opartej na recyklingu oraz biodegradacji. Co więcej, fasony księżycowego obuwia z powodzeniem można uznać za uniwersalne pod względem płci. Firma wypuściła także rozmiarówkę adekwatną dla dzieci. 

Moon Boot w ofercie sklepu internetowego e-Catwalk.pl

Włoskie przedsiębiorstwo na przestrzeni lat podbiło międzynarodowy rynek. W Polsce śniegowce Moon Boot można nabyć w sklepach stacjonarnych lub za pomocą platform internetowych. Szeroki wybór asortymentu w atrakcyjnych cenach jest dostępny na stronie www.e-Catwalk.pl, gdzie na nawet najbardziej wymagających klientów czekają produkty z kategorii: 

  • Moon Boot buty;
  • Moon Boot śniegowce.

Sprawdź asortyment marki Moon Boot

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się