×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Roberto Cavalli – majestatyczna egzotyka

Kariera Roberto Cavalliego nabrała rozpędu na początku lat 70, a on sam zalicza się do grona czołowych projektantów, bez których oblicze europejskiej mody nie byłoby takie samo. Wyroby sygnowane nazwiskiem projektanta są eksportowane do ponad 50 krajów świata – od Nowego Jorku po Hong Kong – pojawiając się na największych wybiegach modowych stolic. Do wielbicielek stylu florenckiego kreatora zalicza się takie gwiazdy jak m.in. Jennifer Lopez, Christina Aguilera, P. Diddy, Mariah Carey, Victoria Beckham, Kanye West, Lindsay Lohan, Courtney Love, Heidi Klum, Rachel Bilson czy Taylor Swift

Robeto Cavalli na przestrzeni 50 lat, dzięki swojemu talentowi, zbudował prawdziwe imperium luksusu, w którego obrębie znajdują się nie tylko ubrania, dodatki i akcesoria, ale nawet artykuły spożywcze. Kreatywność i pasja sprawiły, że marka zyskała własne, absolutnie niepowtarzalne DNA, kojarzące się z elegancją, ekstrawagancją oraz przepychem. W 2012 roku Cavalii został wyróżniony przez mediolańską uczelnie Domus Academy tytułem magistra honoris causa za jego działalność na rzecz promowania włoskiej mody na świecie. 

Roberto Cavalli – zew niepohamowanej pomysłowości

Roberto Cavalli uchodzi za wizjonera w kreowaniu nowych trendów. W dziedzinie produkowania odzieży opatentował technikę tworzenia nadruków na materiałach ze skóry oraz rozpowszechnił na szeroką skalę piaskowanie jeansu. Warto zaznaczyć, że jego pionierskie eksperymenty z materiałami zdobyły na tyle duże uznanie, że weszły do obiegu i dziś są wykorzystywane przez niemal wszystkie przedsiębiorstwa modowe. W 2003 roku kostiumy zaprojektowane przez Cavalliego uświetniły trasę koncertową Shakiry

Autorski styl marki Roberto Cavalli skupia się na przywiązaniu do wszystkiego, co kosztowne i efektowne. Choć kreacje nierzadko opiewają w złoto oraz kamienie szlachetne, główną inspiracją projektanta jest Natura – jej witalność, dzikość, dynamizm. Lakierowana skóra, zwierzęce patterny imitujące umaszczenie pantery bądź zebry to tylko niektóre z przykładów. Zabawa formą przejawia się we wspomnianych printach, wzorach i aplikacjach, które wykraczają poza przyjęte schematy, tworząc kombinację szaleństwa z wysublimowanym szykiem. Dlatego klientami brandu zostają osoby o dużej pewności siebie, gotowi wyrazić swój indywidualizm poprzez design. 

Roberto Cavalli w ofercie sklepu internetowym e-Catwalk.pl

Szeroka gama produktów z metką ROBERTO CAVALLI od lat przykuwa uwagę polskich entuzjastów wyrafinowanego stylu w wersji Premium. W atrakcyjnej cenowo ofercie sklepu internetowego www.e-Catwalk.pl można znaleźć asortyment składający się z najpopularniejszych ubrań i dodatków prêt-à-porter, autorstwa włoskiego wizjonera. Do najczęściej przeglądanych przez klientów kategorii należą: 

  • Roberto Cavalli tshirt;
  • Roberto Cavalli bluza;
  • Roberto Cavalli kurtka;
  • Roberto Cavalli spodnie.

Sprawdź asortyment marki Roberto Cavalli oraz Roberto Cavalli MEN

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się