×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Goldbergh – na szczytach dobrego stylu

Goldbergh to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją luksusowej odzieży prêt-à-porter. Powstało w 2009 roku z inicjatywy projektantki Lieke van den Berg oraz bizneswoman Sandry Peet z zamysłem stworzenia domu mody o asortymencie utrzymanym w duchu sportowym. Ich główna siedziba zlokalizowana jest w Amsterdamie, a sygnowane czarno-złotym logiem towary można nabyć w 34 krajach świata oraz globalnie poprzez zakupy online.

Firma oprócz tradycyjnych form dotarcia do klienta prowadzi profile w social-mediach, gdzie przyciąga zainteresowanie nie tylko fanów mody, lecz również osób pasjonujących się sportem i zdrowym stylem życia. Działania marketingowe idą w parze z możliwością nabycia określonych produktów, zarówno poprzez oficjalną stronę internetową marki jak i ich konto na Instagramie. Dowodem uznania są okładki czołowych magazynów mody, takich jak Vogue bądź L’Officiel, na których ubrania Goldbergh były niejednokrotnie prezentowane.

Goldbergh - moda na ruch

Filozofią marki Goldbergh jest tworzenie odzieży i akcesoriów dla kobiet aktywnych, które potrzebują stylizacji adekwatnych nie tylko do okazji, lecz również na tyle wygodnych, by mając je na sobie, móc pozostać w ciągłym ruchu. Ta zaskakująca fuzja pozwoliła przedsiębiorstwu na wykreowanie dwóch linii: ulicznej oraz typowo sportowej – dedykowanej w zależności od odsłony, mniej lub bardziej profesjonalnym, narciarkom, tenisistkom czy golfistom. Sportowy sznyt można zauważyć także w kampaniach reklamowych poszczególnych kolekcji – jak chociażby sesja promocyjna w ośrodku narciarskim Aspen.

Tym samym produkty holenderskiego branduto propozycje z kategorii Premium, udowadniające, że garderoba na siłownie, jogging lub nieformalne wyjście nie musi być banalna. Kobieta Goldbergh jest niezależna, kreatywna oraz gotowa na podejmowanie ciągłych wyzwań, a jej stylizacje służą podkreśleniu indywidualizmu i waleczności, które w niej drzemią. DNA projektów jest inspirowane strojami sportowymi różnych dyscyplin. Od luźnych swetrów, tunik lub bluz po przylegające golfy, legginsy, bluzki, t-shirty bądź topy.

Goldbergh w ofercie e-Catwalk.pl

Marka Goldbergh cieszy się popularnością wśród polskich klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość materiałów i konstrukcji w połączeniu z oryginalnymi, wyrafinowanymi krojami. Kolekcje są dostępne w butikach multibrandingowych oraz w sklepach e-commerce, takich jak e-Catwalk.pl, gdzie w atrakcyjnych cenach można nabyć towar z kategorii:

  • Goldbergh kombinezon;
  • Goldbergh kurtka;
  • Goldbergh body;
  • Goldbergh golf;
  • Goldbergh pasek.

Sprawdź cały asortyment marki Goldbergh

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się