×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Emma & Gaia – haute couture w wersji prêt-à-porter

Emma & Gaia to nazwa handlowa będąca własnością spółki Gaillardo, która od 1979 roku zajmuje się produkcją wyrobów tekstylnych na skalę przemysłową. W początkowej fazie istnienia florenckie przedsiębiorstwo funkcjonowało na rynku jako producent toreb, a następnie zaczęło specjalizować się w szyciu kołder i płaszczy. Zdobywszy szerokie doświadczenie, Gaillardo ruszyło z projektem tworzenia damskich ubrań, dystrybuowanych detalicznie na rynek międzynarodowy.

Emma & Gaia uchodzi za luksusową markę modową, która w oparciu o lata doświadczeń, prowadzi swoją linię produkcyjną, zachowując najwyższe standardach jakości. Starannie wyselekcjonowane tkaniny oraz charakterystyczna dla włoskich wyrobów dokładność wykończenia umożliwiają tworzenie ubrań, w których każda kobieta poczuje się jak w drugiej skórze. Komfort noszenia i wyjątkowy zamysł estetyczny sprawiają, że kolekcje przedsiębiorstwa Gaillardo nie różnią się za wiele od elementów garderoby szytych na miarę.

Emma & Gaia – kobieta o różnych obliczach

DNA Emma & Gaia zostało wypracowane na kanwie wieloletnich obserwacji i praktyk. Stroje sygnowane logiem marki są dedykowane kobietom wymagającym, które do swoich wyborów konsumenckich podchodzą świadomie, traktując styl swoich ubrań niczym atrybut własnej osobowości. Ponadczasowe rozwiązania przeplatają się z najnowszymi trendami oraz autorskimi innowacjami, a klasyczne, uniwersalne kolory zderzają się z szaleństwem barw.

Fascynację kontrastami można zauważyć również pod względem dobieranych materiałów. Skóra z koronką czy satyna z wełną to przykłady kontrastujących ze sobą zestawień, które wspólnie tworzą oryginalną, niezwykle wyrafinowaną całość. Projekty szczególnie przypadają do gustu klientkom szukającym niesztampowych, eleganckich propozycji z nutą przekory. Wśród ubrań Emma & Gaia znajdują się, zarówno legendarne płaszcze, swetry jak i outfity odsłon letnich.

Emma & Gaia w ofercie e-Catwalk.pl

Ubrania brandu Emma & Gaia można nabyć w Polsce w stacjonarnych butikach lub za pośrednictwem sklepów internetowych. Bogata oferta włoskiego asortymentu jest dostępna na platformie e-Catwalk.pl, a w niej m.in., flagowa dla marki:

  • Emma & Gaia kurtka

Sprawdź asortyment marki Emma Gaia

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się