×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Diego Venturino – artefakty na wieszakach

Diego Venturino to marka modowa sygnowana nazwiskiem urodzonego w 1991 roku pasjonata sztuk pięknych. Została założona w 2012 roku we Włoszech, a jej cel biznesowy skupia się wokół produkcji ekskluzywnej odzieży, inspirowanej różnymi dziedzinami sztuki współczesnej. Kreowanie mody jest dla projektanta jednym z kilku artystycznych projektów, które ma możliwość realizować. Oprócz tego zajmuje się tworzeniem obrazów i rzeźb, głównie w duchu street-artu.

Talent Diego Venturino został dostrzeżony na szerszą skalę, dzięki jego współpracy z włoską telewizją oraz ludźmi sceny. Zwieńczeniem debiutu okazały się zaproszenia na Fashion Week Paryżu, Vancouver i rodzimym Mediolanie. Jego kolekcje są prezentowane w największych magazynach modowych, jak: Elle, Vogue, Glamour czy Metro, a także dostępne w sprzedaży międzynarodowej.

Diego Venturino – włoskie dziedzictwo w młodzieżowym wydaniu

Styl Diego Venturino zalicza się do nurtu mody ulicznej, przeznaczonej na nieformalne okazje. DNA marki to ekstrawagancka nonszalancja z dozą kreatywnej odautorskiej wizji. Wykorzystywane rozwiązania są odwołaniem, zarówno do popkultury, hip-hopu, abstrakcjonizmu, jak i sztuki wysokiej – szczególnie kojarzonej z Włochami. Można, zatem, powiedzieć, że tworzone kreacje są wypadkową fuzji między współczesnymi a tradycyjnymi prądami estetycznymi. To propozycje dla kobiet i mężczyzn młodych duchem, którzy nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

Firma reprezentuje włoskie nawyki nie tylko pod względem artystycznym, lecz także konstrukcyjnym. Wysokiej klasy materiały oraz perfekcyjna konstrukcja są przejawem włoskiej precyzji, wyobraźni i umiejętności kreowania trendów w świecie mody. Intensywne kolory, niebanalne faktury, printy, mozaiki rysowane kredą, aplikacje można interpretować jako przeniesienie technik plastycznych z płótna na odzież użytkową. Produkty sygnowane nazwiskiem Diego Venturino z jednej strony zaskakują formą, z drugiej zaś spełniają kryteria adekwatne dla towarów luksusowych.

Diego Venturino w ofercie e-Catwalk.pl

Ubrania Diego Venturino są do nabycia również w Polsce – głównie dzięki usługom e-commerce. Atrakcyjny cenowo asortyment jest dostępny na platformie internetowej e-Catwalk.pl, gdzie można znaleźć ekskluzywną odzież włoską w wielu odsłonach. W przypadku tego projektanta warto zapoznać się z ofertami z kategorii:

  • Diego Venturino tshirt.

Poznaj asortyment marki Diego Venturino

 

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się