×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Runwaydreamz – wszystko zaczęło się od jeansu

Runwaydreamz jest uosobieniem amerykańskiej miłości do wiecznie modnego jeansu, który od kilku lat, coraz śmielej, przenosi się z większych lub mniejszych ulic prosto na salony. Zaangażowanie, z jakim marka tworzy swoje kolekcje dowodzi, że nawet tak mało frasobliwy surowiec może stać się kluczowym elementem produkcji ubrań z kategorii Premium. Firma ma na swoim koncie wiele sukcesów biznesowych, do których zalicza się również uznanie branży.

Potwierdzeniem tego jest obecność Runwaydreamz na wybiegach oraz na stronach czołowych magazynów, takich jak m.in. Vogue, Elle, InStyle czy La Canvas. Produkty marki znajdują się w garderobie wielu międzynarodowych gwiazd – spośród nich można wymienić takie nazwiska: Kylie Jenner, Selenę Gomez, Madison Beer, Bonnie McKee, Carly Rae-Jepsen. Towary amerykańskiego przedsiębiorstwa dystrybuowane są do Kanady, Dubaju, Singapuru i poszczególnych państw Europy.

Runwaydreamz – wariacja na temat denimu

W kolekcjach Runwaydreamz przodują spodnie i spodenki wykonane z wysokiej jakości jeansu, a także spódnice, bluzy bądź sukienki. Niepowtarzalny styl łączy w sobie klasyczne, znane od pokoleń, kroje oraz fasony z najnowszymi trendami. Marka jest otwarta na potrzeby młodego duchem rynku, który wymaga od projektantów świeżości spojrzenia, odwagi do łamania schematów, a także nieprzewidywalności godnej wizjonerów. 

Atutem linii produkcyjnej Runwaydreamz jest fakt, że cały proces tworzenia opiera się na ręcznym wykonaniu. Dzięki temu każdy detal zyskuje na niepowtarzalności, a finalny produkt wyróżnia się wysoką jakością na tle konkurencji. Projekty opatrzone logiem marki tworzą zróżnicowany wachlarz stylów i kolorów – od tradycyjnej prostoty, przez hipsterskie frędzle, dziury, aż po rockowe ćwieki – stąd mają szansę podbić gusta wszystkich, którzy oczekują oryginalnych jeansowych strojów, nadającym codziennej stylizacji unikatowego akcentu.

Runwaydreamz w ofercie e-Catwalk.pl

Runwaydreamz jest dostępny również w Polsce. Ubrania można nabyć w wybranych punktach sprzedaży detalicznej lub za pośrednictwem platformy e-Catwalk.pl. W ofercie e-commerce znajduje się szeroki asortyment, wśród którego można znaleźć:

  • Runwaydreamz spodenki;
  • Runwaydreamz spodenki jeansowe.

Sprawdź asortyment marki Runwaydreamz

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się