×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Michael Kors – amerykański luz w wersji premium

Michael Kors jest światowej sławy, wielokrotnie nagradzanym projektantem towarów luksusowych. Założona w 1981 roku firma jego imienia produkuje obecnie szereg produktów z kategorii odzieży, obuwia, biżuterii, zegarków, okularów oraz perfum. W latach 1997-2004 amerykański kreator obejmował stanowisko dyrektora kreatywnego renomowanej francuskiej marki Céline, przyczyniając się do jej znacznego rozwoju. Tym samym zdobył liczne wyróżnienia w branży mody, a także został uhonorowany za swoją filantropię, dzięki której zyskał jeszcze większy szacunek i sympatię konsumentów.

Sklepy Michaela Korsa są zlokalizowane – bezpośrednio lub za pośrednictwem partnerów licencyjnych – w najbardziej prestiżowych miastach na świecie m.in. w Nowym Jorku, Beverly Hills, Chicago, Londynie, Mediolanie, Paryżu, Monachium, Stambule, Dubaju, Seulu, Tokio, Hong Kongu, Szanghaju i Rio de Janeiro. Przedsiębiorstwo szczyci się zatrudnianiem i zatrzymywaniem różnorodnych talentów oraz zapewnianiem integracyjnego środowiska pracy dla wszystkich, stawiając przy tym na różnorodność kulturową.

Michael Kors – nonszalancja z klasą

Filozofii marki Michael Kors przyświeca idea tworzenia kreacji, które pozwolą na zachowanie nienagannego szyku przy jednoczesnym poczuciu swobody oraz komfortu. To propozycje dla kobiet i mężczyzn dostosowane do warunków współczesnego życia, które toczy się w nieustającym pędzie. Sportowo-nonszalanckie projekty z nutą szlachetnego glamour urzeczywistniają się poprzez wyrafinowane krawiectwo, bazujące na materiałach o najwyższej jakości. Oferta brandu opiewa w sylwetki przeznaczone na każdą okazję – od szalonej mody miejskiej po wytworne stroje wieczorowe.

Wizjonerskie podejście do mody Michael Kors zawdzięcza rzadkiej umiejętności odczytywania oczekiwań klientów. Co więcej, jego produkty w perfekcyjny sposób łączą ponadczasowe rozwiązania z najnowszymi nurtami oraz autorskim konceptem – którym najcenniejszym elementem jest nieprzewidywalność. Kombinacja trendów, kolorów, tkanin oraz wzorów wprowadza równowagę między niebagatelnym luksusem a surowym minimalizmem. Nic dziwi więc fakt, że projekty amerykańskiego brandu zaskarbiły sobie zainteresowanie osób z pierwszych stron gazet, takich jak: Jennifer Lopez, Natalie Portman, Miranda Kerr, Blake Lively, Gwyneth Paltrow czy Heidi Klum. Sam projektant stał się osobowością telewizyjną za sprawą udziału w amerykańskiej edycji programu Project Runaway, w której był jurorem.

Michael Kors w ofercie e-Catwalk.pl

Marka Michael Kors cieszy się ogromną popularnością również w Polsce. Jej wyroby można nabyć stacjonarnie lub za pośrednictwem sklepów internetowych. Szeroka gama atrakcyjnego cenowo asortymentu jest dystrybuowana przez platformę e-Catwalk.plW katalogu ofertowym sklepu figurują takie akcesoria jak m.in.:

  • Michael Kors plecak;
  • Michael Kors portfele;
  • Michael Kors saszetka;
  • Michael Kors torby;
  • Michael Kors torebka.

Sprawdź cały asortyment marki Michael Kors

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się