×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Elisabetta Franchi – zmysłowa finezja

Kariera Elisabetty Franchi jest dowodem na to, że zdeterminowaniem i ciężką pracą można osiągnąć sukces niezależnie od warunków, jakie towarzyszą temu procesowi. Włoska projektantka rozpoczęła swoją działalność artystyczną w 1995 roku, otwierając pięcioosobowe studio projektowe. Po latach konsekwentnego rozwoju zakupiła nieczynną fabrykę farmaceutyczną na bolońskiej wsi, która w 2008 roku – po dwóch latach planowania i restrukturyzacji – stała się zmodernizowaną siedzibą domu mody o powierzchni ponad 6.000 metrów kwadratowych.

Od 2012 roku nazwa Elisabetta Frenchi stała się znakiem towarowym, a na lokalizację pierwszego showroomu wybrano Mediolan. Marka posiada 87 sklepów flagowych oraz jest dystrybuowana w 1100 punktach multibrandowych w najbardziej prestiżowych miastach świata, takich jak Mediolan, Paryż, Madryt, Moskwa czy Dubaj. W 2019 roku przedsiębiorstwo osiągnęło 120 mln euro przychodów, a jego kolekcje cieszą się uznaniem znanych osobistości show-biznesu, do których zaliczają się m.in.: Angelina Jolie, Kate Hudson, Jessica Alba, Emily Blunt, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Kendall Jenner, Dita Von Teese i Kourtney Kardashian.

Elisabetta Frenchi – delikatność i stanowczość w jednym

DNA Elisabetta Frenchi zostało stworzone w trosce o kobiety, które świadomie kompletują swoją garderobę, stawiając na elegancję w nowoczesnym wydaniu – pełną wyrafinowanych detali. Podkreślające talie kroje występują, zarówno w zestawieniu z odważnymi wycięciami oraz dekoltami jak i w konfiguracjach minimalistycznych, przywodzących na myśl kreacje w duchu vintage. Ten oryginalny eklektyzm jest zauważalny również w kolorach. Pastelowe róże, beże, błękity, fiolety, szarości i biel kontrastują z czernią oraz głębokimi odcieniami szafiru, szmaragdu, brązu lub czerwieni. W ten sposób propozycje włoskiego brandu są dostosowane do każdej okazji – od wielkich wyjść po stroje na co dzień.

Projektantka Elisabetta Frenchi deklaruje się jako miłośniczka zwierząt. Dlatego też w 2012 roku rozpoczęła współpracę z włoskim stowarzyszeniem ochrony zwierząt LAV (Lega Anti Vivisezione). Popierając program Fur Free Retail Program, zdecydowała się w swojej produkcji nie stosować futer zwierzęcych. Następnie firma wyeliminowała puch kaczy i wełnę angorę, które zostały zakazane w 2014 roku. W 2013 roku firma uruchomiła program gościnności dla psów, dzięki któremu wszyscy jej pracownicy mogą zabierać swoje zwierzęta ze sobą do pracy.

Elisabetta Frenchi w ofercie e-Catwalk.pl

Produkty Elisabetta Frenchi są dostępne również dla polskich klientek. Szeroki asortyment w marki w atrakcyjnych cenach można znaleźć na stronie sklepu internetowego e-Catwalk.plW ofercie, m.in.:

  • Elisabetta Franchi buty;
  • Elisabetta Franchi płaszcz;
  • Elisabetta Franchi spodnie;
  • Elisabetta Franchi sukienki;
  • Elisabetta Franchi torebki.

Sprawdź cały asortyment Elisabetta Franchi

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się