×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Once We Were Warriors – wojownicy dobrego stylu

Once We Were Warriors jest młodą marką z Amsterdamu, powołaną do istnienia przez kolektyw kreatywnych pasjonatów kultury antycznej i japońskich legend. Stanowi przykład łączenia sztuki użytkowej z motywami zaczerpniętymi z historii, literatury, a także teatru. To hołd nowoczesności złożony w stronę minionego dziedzictwa. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność od produkcji ubrań prêt-à-porter przeznaczonych dla mężczyzn lub o charakterze unisex, lecz od 2020 roku z powodzeniem poszerzyło swoją ofertę o linię damską.

Once We Were Warriors – szlachetność godna samurajów

Motto Once We Were Warriors Live with honour – to dewiza zaczerpnięta rodem z kodeksu rycerskiego, gdzie na czele hierarchii postępowania przodują: honor, odwaga, lojalność, sprawiedliwość i rozsądek w podejmowaniu decyzji. Osoba nosząca produkty marki odznacza się pewnością siebie oraz wytrwałością w podążeniu wytyczoną przez siebie drogą. Bowiem, zdaniem holenderskich twórców, „dusza samuraja” jest w dzisiejszych czasach nadal obecna.

Projekty Once We Were Warriors wpisują się w modę ulicy. Ubrania są zarówno wygodne jak i wyróżniają się nietuzinkowymi rozwiązaniami. Sportowo-luksusowa estetyka, zaskakuje niebanalnymi krojami, dodatkami oraz aplikacjami utrzymanymi w klimacie orientalnego antyku. Wyrafinowane looki zachowane w kolorystyce czerni, bieli, czerwieni czy zieleni to fuzja minimalizmu ze szlachetnymi detalami, które nadają outfitom charakterystycznego sznytu.

Once We Were Warriors w ofercie sklepu e-Catwalk.pl

Once We Were Warriors może poszczycić się międzynarodowym zasięgiem. Produkty brandu dostępne są również w Polsce. Szeroki asortyment w przystępnych cenach znajduje się w ofercie sklepu internetowego e-Catwalk.pl. Są to m.in.:

  • Once We Were Warriors bluza;
  • Once We Were Warriors czapka;
  • Once We Were Warriors koszula;
  • Once We Were Warriors parka;
  • Once We Were Warriors sakai;
  • Once We Were Warriors spodenki;
  • Once We Were Warriors spodnie dresowe;
  • Once We were Warriors tshirt.

Sprawdź asortyment marki once we were warriors

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się