×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

OneTeaSpoon – glam z łyżeczką rock&rolla

OneTeaSpoon to australijska firma modowa założona w 2000 roku przez Jamie Blakey. W początkowej fazie istnienia specjalizowała się głównie w produkcji jeansów o różnych, niepowtarzalnych fasonach. Z biegiem lat asortyment został rozszerzone o kolejne oryginalne wyroby tkaninowe, dzięki czemu brand zyskał nie tylko całe rzesze klientów, lecz również stał się jedną z ikon luksusowego krawiectwa. W jego kolekcjach dominują sylwetki streetowe, przygotowane z myślą o osobach aktywnych, które potrzebują dopasowanych do okoliczności casualowych outfitów oraz akcesoriów wnętrzarskich.

OneTeaSpoon z sukcesem zostało przyjęte przez klientów w ponad 40 krajach świata. Cieszy się szczególną popularnością wśród osobistości ze świata show-biznesu. W ubraniach marki widywano m.in. Beyonce, Fergie, Nicole Scherzinger, Gigi Hadid, Hilary Duff, Kourtney Kardashian, Emmę Roberts, Ritę Orę, Lindsay Lohan, Paris Hilton, Gwen Stefani, Taylor Swift i wiele innych.

OneTeaSpoon – wyrazista ponadczasowość

Autorski koncept Blakey w założeniu opierał się o stworzenie marki wyróżniającej się wśród przewidywalnych, bezpiecznych krojów. Na DNA OneTeaSpoon składają się buntownicze, rock&rollowe – niekiedy wyzywające – rozwiązania przełamane nutą stylu glamour. Eklektyzm ten sprawia, że projekty poniekąd inspirowane nowojorskim lookiem od zawsze o krok wyprzedzały panujące na ulicach trendy. Niewątpliwą chlubą brandu są szorty Bandit o obniżonym, luźnym stanie z wystrzępionymi mankietami. Zresztą, pozostałym rodzajom spodni także nie brakuje fantazji, nawet gdy mowa o z pozoru klasycznych jeansach. Sekret tkwi nie tylko w samych fasonach, lecz przede wszystkim w modyfikowaniu struktur materiałów oraz zestawieniu barw.

Sztab OneTeaSpoon to wizjonerzy denimu, balansujący na granicy między zwykłością a luksusem. pochodząca z Anglii Rachael D'Alessandro – główna projektantka australijskiego domu mody tworzy projekty dedykowane osobom zdecydowanym, odważnym, otwartym na sztukę i poszerzanie horyzontów, którzy poprzez codzienny ubiór pragną wyrazić swój własny charakter. Propozycje te zyskują fanów wśród miłośników niewymuszonej nonszalancji oraz wygody. Ponad 20 lat na rynku i stale rosnące zainteresowanie są zasługą konsekwencji, pomysłowości oraz przekonania, że o klasie marki świadczy najlepiej jej ponadczasowość nieulegająca zmienności trendów.

OneTeaSpoon w ofercie e-Catwalk.pl

Produkty sygnowane metką OneTeaSpoon cieszą się popularnością także w Polsce, co potwierdzają zasięgi dystrybucji. Decydując się na zakupy za pomocą platform e-commerce, warto zapoznać się z ofertą sklepu e-Catwalk.pl, gdzie znajduje się obszerny, atrakcyjny cenowo asortyment, do którego zaliczają się m.in.:

  • OneTeaSpoon kombinezon;
  • OneTeaSpoon koszula;
  • OneTeaSpoon kurtka;
  • OneTeaSpoon spodenki;
  • OneTeaSpoon spodnie;
  • OneTeaSpoon sukienka.

Sprawdź cały asortyment marki Oneteaspoon

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się