×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Philipp Plein – koniunkturalny wizjoner

Philipp Plein to jeden z czołowych niemieckich projektantów swojego pokolenia. Od 1998 roku konsekwentnie pracuje na własne nazwisko, przekształcając je w rozpoznawalny na całym świecie znak towarowy – synonim luksusu, ekskluzywności oraz nieograniczonej fantazji. Cieszący się szerokim uznaniem laureat wielu nagród, zadziwia branżę nie tylko swoją twórczością, ale też ekscentryczną osobowością i cynicznym podejściem do zawodu. W jego rozumieniu moda to przede wszystkim biznes, a on sam częściej określa się jako biznesmen, aniżeli żyjący dla sztuki artysta.

W 2019 roku wartość rynkowa marki Philipp Plein została oszacowana na 300 milionów franków szwajcarskich. Posiada 260 flagowych sklepów w kilkudziesięciu krajach świata, a oprócz ubrań jest producentem butów, torebek, perfum, dodatków oraz elementów wystroju wnętrz. Produkty znajdują fanów wśród znanych osobistości show-biznesu, jak m.in.: Fergie, Snoop Dog, Billy Porter, Rita Ora, Naomi Campbell, Lindsay Lohan, Mischa Barton, Iggy Azalea, Chris Brown czy Paris Hilton.

Philipp Plein – niepokorna niezwykłość

W DNA brandu Philipp Plein kluczową rolę odgrywa potrzeba unikania banalności. To propozycja przygotowana z myślą o osobach niezwykłych, niemieszczących się w przyjętych ramach społecznych, wszystkich którzy oczekują produktów podkreślających ich niezależność. Eksperymentowanie z formą jest widoczne, zarówno w samych krojach jak i detalach. Odważne, nietypowe formy, kontrastujące zestawienia kolorów, bogactwo zdobień – każdy z tych czynników wpisuje się w bezkompromisową, pełną nieprzewidywalnego dynamizmu autorską wizję kreatora.

Buntowniczy styl Philippa Pleina to przede wszystkim printy z charakterystycznym symbolem dolara, czaszkami czy też motywami zwierzęcymi. Tych ostatnich nie brakuje w wersji naturalnej – od futer z norek po torebki ze skóry pytona. Rock&drollową afirmację bogactwa dopełniają zdobienia w postaci ćwieków lub brokatu. Jednakże nie brakuje też odsłon basicowych, utrzymanych w duchu niepokornego, lecz mimo wszystko, minimalizmu. W obrębie marki istnieją linie przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Kwintesencją filozofii według, której Philipp Plein buduje swoje imperium są jego bogate w scenografię i pomysłowość pokazy. Kolekcje projektanta są tylko jednymi ze składowych spektakli, w których oprócz modeli udział biorą muzycy, a scenerie poparte rekwizytami przywodzą na myśl chociażby sceny ze znanych filmów.

Philipp Plein w ofercie sklepu e-Catwalk.pl

Philipp Plein należy do grona marek mocno rozpoznawalnych również w Polsce. Produkty dystrybuowane są w formie stacjonarnej oraz e-commerce. Szeroki asortyment atrakcyjnych cenowo produktów można znaleźć w sklepie internetowym e-Catwalk.pl. W ofercie są dostępne m.in.:

  • Philipp Plein bluza;
  • Philipp Plein buty;
  • Philipp Plein czapka;
  • Philipp Plein dresy;
  • Philipp Plein kurtki;
  • Philipp Plein pasek;
  • Philipp Plein spodnie;
  • Philipp Plein torebki.

Sprawdź cały asortyment marki Philipp Plein

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się