×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Ekskluzywna odzież włoska – wszystkie drogi prowadzą do Catwalk

Słoneczna Italia nie bez powodu uchodzi za jedną z głównych europejskich stolic mody. To właśnie tam powstały pierwsze manufaktury, w których dzięki kreatywności, wytrwałości i niekwestowanemu talentowi stworzono podwaliny pod tzw. high-fashion. Najlepszej klasy surowce oraz wizjonerski zmysł projektantów sprawiły, że Włochy stały się  kolebką, świecącej triumfy na wybiegach oraz czerwonych dywanach, markowej odzieży. Dlatego też mediolański fashion week co roku przyciąga rzeszę znawców, krytyków, a także pasjonatów tego, co estetycznie zachwyca, zadziwia i prowokuje. 

CATWALK MULTI CONCEPT został założony z misją udostępniania swoim klientom wszystkiego, co elitarne, zarezerwowane dla koneserów sztuki użytkowej. Choć stacjonarny butik mieści się w Zakopanem przy ulicy Krupówki 25 i 29, produkty z powodzeniem można nabyć online za pomocą sklepu internetowego www.e-Catwalk.pl, na terenie całej Polski. Stali klienci są regularnie informowani o pojawiających się promocjach poprzez Newsletter, a dodatkowe korzyści czekają na członków bezpłatnego programu lojalnościowego. 

Ekskluzywna odzież damska i męska – siła tradycji 

We Włoszech pasja do rzemieślnictwa ma wymiar pokoleniowy. Nic więc dziwnego, że spora część domów mody jest prowadzona w gronie rodzinnym. Firmom funkcjonującym w ten sposób na rynku, więcej niż jedną dekadę, udało się wykreować stabilne DNA marki, która mimo wszystko stale się rozwija – z sezonu na sezon zaskakuje, zarówno młodych jak i dojrzałych klientów. Połączenie tradycji z nowoczesnością sprzyja lansowaniu ponadczasowych trendów. 

Konsekwentne czerpanie z własnego dorobku przy otwartości na nowe rozwiązania sprawia, że włoskie markowe ubrania uchodzą za wyznacznik świadomego przywiązania do tego, co wysokojakościowe, wyjątkowo trwałe, a przede wszystkim piękne. To kolekcje pełne wieczorowych, wytwornych kreacji – sukni, garniturów – a także stylizacji ulicznych, adekwatnych na nieoficjalne lub biznesowe wyjścia. Do brandów z długą historią można zaliczyć, m.in: 

  • Twinset;
  • Roberto Cavalli;
  • Giuseppe Zanotti;
  • Loriblu;
  • Moschino;
  • Pinko;
  • Elisabetta Franchi.

Luksusowe ubrania damskie i męskie – młodzieńcza charyzma

Branża modowa w Italii z każdym rokiem zyskuje nowych, młodych wiekiem lub duchem, kreatorów, którzy nie boją się przełamywać konwenansów, zbyt przewidywalnych schematów bądź, typowego dla tak hermetycznego środowiska, snobizmu. Luksusowa odzież damska i męska od początkujących marek często wyróżnia się większą swobodą wyrazu, otwartością na inspiracje płynące z ulicy czy popkultury. W kwestiach konstrukcyjnych, można zauważyć, że młodzi twórcy zmieniają oblicze mody poprzez popularyzacje proekologicznych postaw, opartych na wykorzystywaniu wyłącznie wegańskich surowców oraz korzystaniu z mechanizmu recyklingu. Są to, m.in.: 

  • Chiara Ferragni;
  • Diego Venturino.

Sprawdź wszystkie luksusowe marki odzieżowe w CATWALK

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się