×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Sophia Webster – osobowość poznaje się po butach

Sophia Webster to imię i nazwisko brytyjskiej projektantki, absolwentki London College of Fashion oraz Royal College of Art. Nazwa handlowa została oficjalnie zarejestrowana w 2012 roku, szturmem zdobywając natychmiastowe uznanie branży, mediów, a także klientów. Prestiżowy nowojorski magazyn, Footwear News, nagrodził ją „obuwniczym Oskarem” w kategorii debiutu, a wśród pozostałych licznych osiągnięć warto wymienić statuetki: British Fashion Awards, BF/Vogue Designer Fashion Found bądź British Fashion Council’s New Gen Awards. Ponadto w 2016 roku projektantka znalazła się w zestawieniu 7 kreatorów o największym wpływie na przyszłość brytyjskiej mody według Marie Claire.

Sophia Webster jest doceniana przez osobistości show biznesu i życia publicznego. Jej projekty noszą m.in.: Kylie Minogue, Celine Dion, Mariah Carey czy Michele Obama. Rosnąca w siłę popularność sprawiła, że koncern stale rozszerza pole swoją działalność. Obok spektakularnego obuwia pojawiają się także akcesoria utrzymywane w tej samej konwencji estetycznej.

Sophia Webster – uniesienia kolorowego motyla

W DNA marki wpisana jest radość z odkrywania nowych możliwości, otwartość oraz optymistyczne podejście do życia. Twórczość Sophii Webster wyróżnia się ekstrawagancją, bogactwem energetycznych barw, mnogością zdobień oraz nieszablonowymi, niezwykle oryginalnymi fasonami. Otóż, zdaniem samej projektantki obuwie to element ubioru, który jak żaden inny definiuje osobowość swojego właściciela. Jej koncepcje przyciągają wzrok, zaskakując kontrastem. Bez wątpienia są to dzieła dedykowane przebojowym kobietom, które podchodzą do swoich stylizacji z dystansem.

Firma buduje swoje zasięgi w oparciu o motto „Strive, Envolve, Ascend”, zainspirowanego cyklem życia motyli, które to stanowią motyw przewodni kolekcji i znak rozpoznawczy całego brandu. Najdobitniejszym tego wyrazem jest linia Butterfly Shoes – buty, na różne sposoby, ozdobione charakterystycznymi skrzydłami. W asortymencie Sophia Webster znajdują się, zarówno propozycje przeznaczone na wielkie wyjścia, jak i do użytku codziennego. Zaś najwięcej emocji budzi seria Exclusives, czyli edycja limitowanych modeli, produkowanych dla wąskiego grona konsumentów.

Sophia Webster – aby twardo stąpać po ziemi

Kroki podejmowane przez brytyjską kreatorkę to nie tylko podążanie za pragnieniem luksusu, ale również działania, wynikające z troski o planetę. Sophia Webster ma na swoim koncie dwie kolekcje oparte na upcyclingu. Do ich produkcji wykorzystano nadwyżki materiałów, pochodzące z poprzednich projektów. Kosztowne surowce – takie jak satyna lub kryształy – zyskały nowe przeznaczenie o jeszcze wyższej jakości. Tym samym jest to kolejny dowód ku temu, że świat mody jest w stanie przyczynić się do wprowadzenia zmian w kwestii redukcji odpadów i zmniejszenia tendencji skrajnego konsumpcjonizmu. Obuwie i akcesoria sygnowane przez Sophię Webster w Polsce można nabyć u dystrybutorów marki, np. w sklepie internetowym CATWALK MULTICONCEPT. W atrakcyjnej cenowo ofercie znajduje się szeroka gama asortymentu, są to m.in. następuje kategorie:

  • Sophia Webster sandały;
  • Sophia Webster sandały na obcasie;
  • Sophia Webster sandały na koturnie; 
  • Sophia Webster baleriny; 
  • Sophia Webster klapki;
  • ...

Sprawdź cały asortyment marki SOPHIA WEBSTER

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się