×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Inuikii – sklep online, czyli zima w Catwalk

O wyborze obuwia zimowego o wiele częściej decydują względy praktyczne, aniżeli estetyczne. Noszone przy ujemnych temperaturach, śliskiej, mokrej nawierzchni oraz zaspach śniegu, muszą zapewniać przede wszystkim dobrą izolację termiczną, nieprzemakalność, a także zapobiegać ślizganiu się podeszwy.

Niemniej, w kręgu utalentowanych projektantów obuwia nie brakuje prawdziwych wizjonerów, którzy kwestie wygodny i bezpieczeństwa połączyli z jedynym w swoim rodzaju designem. Do ich grona należy Cinzii Maag – założycielka marki obuwniczej Inuikii, która powstała w odwołaniu do teorii, że buty są kluczowym elementem ubioru, ponieważ przesądzają o wizualnym efekcie końcowym całej stylizacji. Projekty zainspirowane rdzenną kulturą Grenlandii, w której podstawą ubioru są ciepłe, sprawdzające się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych, śniegowce.

Inuikii – północna ludowość w nowoczesnej oprawie

Precyzja ręcznego wykonania w połączeniu z najwyższej klasy europejskimi surowcami oraz niecodziennymi folkowymi fasonami sprawia, że obuwie cieszy się nie tylko uznaniem środowiska modowego, ale przede wszystkim zwolenników praktycznych w użytkowaniu i przyjaznych dla planety rozwiązań.

Buty Inuikii są:

  • biodegradowalne;
  • organiczne;
  • naturalnie termostatyczne;
  • wykonane z oddychających materiałów;
  • z podeszwami 100% wykonanymi z gumy.

Brand jest rozpoznawalny także poza granicami rodzimej Szwajcarii. Marka dystrybuuje swoje towary do wszystkich krajów Europy oraz wybranych państw pozakontynentalnych. Międzynarodowa ekspansja tak młodego przedsiębiorstwa obuwniczego nie byłaby możliwa, gdyby nie sprzedaż internetowa. Poprzez oficjalną stronę firmy Inuikii samodzielnie dociera do najwierniejszych fanów, a przy pomocy zewnętrznych platform e-commerce zdobywa kolejnych klientów i nowe rynki zbytu.

Inuikii – grenlandzki klimat w Twoim domu

Obuwia Inuikii nie brakuje w ofertach polskich platform e-commerce. Każdy model butów tej marki cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów – szczególnie w sezonie zimowym, choć asortyment składa się nie tylko z linii zarezerwowanej na śnieżną aurę. Korzystając z oferty e-Catwalk.pl możesz liczyć na szeregi wybór towarów, szybką realizację oraz atrakcyjne okazje cenowe. A to wszystko za pośrednictwem intuicyjnego panelu, przy którego użyciu dokonasz szybkiej i bezpiecznej transakcji w zaledwie kilku krokach.

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć najpopularniejsze fasony tej marki, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. To propozycje dla mężczyzn i kobiet o sprecyzowanych wymaganiach. Dlatego dokładamy starań, aby produkt dotarł do Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe. Najczęściej wybieranymi przez naszych klientów towarami tego brandu są m.in:

  • damskie Inuikii w rozmiarach: 37, 38, 39, 40;
  • męskie Inuikii;
  • Inuikii czarne;
  • Inuikii beżowe.

Sprawdź asortyment marki Inuikii oraz Inuikii MEN

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się