×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Ekskluzywna odzież damska i męska – poczuj się jak ikona mody!

Współczesna moda to integralne połączenie prawdziwej, często bezkompromisowej sztuki z rozwiązaniami czysto praktycznymi. Ekskluzywna odzież damska i męska jest obiektem pożądania zarówno dla osób które przywiązują wagę do oryginalnego stylu, jak i tych, poszukujących przydatnych, dobrych gatunkowo produktów. Obecnie propozycje z atelier największych projektantów to coś więcej niż artystyczna wariacja zaprojektowana z myślą o wystąpieniach scenicznych. Wielki świat designu porzucił blichtr i blask reflektorów na rzecz tętniących życiem ulic, gdzie jakość góruje nad ilością.

Z tego powodu CATWALK MULTI CONCEPT został założony z misją udostępniania swoim klientom wszystkiego, co elitarne, zarezerwowane dla koneserów sztuki użytkowej. Choć stacjonarny butik mieści się w Zakopanem przy ulicy Krupówki 25 i 29, produkty modowe z powodzeniem można nabyć online za pomocą platformy e-Catwalk.pl. Stali klienci są regularnie informowani o pojawiających się promocjach zarówno na stornie internetowej jak również poprzez Newsletter, a dodatkowe korzyści czekają na członków programu lojalnościowego CATWALK. 

Luksusowa odzież damska i męska z Europy

Długa i obfita w różnorodność historia europejskiej mody sprawia, że markowa odzież od cenionych twórców charakteryzuje się sporym eklektyzmem. Pomimo nieustannie zmieniających się trendów,  pewne koncepcje clothes designu pozostają nadal w obiegu jako, wręcz kanoniczne, elementy dobrego stylu. Bez wątpienia duża w tym zasługa największych projektantów tej branży, którzy niczym hegemoni od wielu lat wizjonersko kreują gusta kobiet i mężczyzn. Tym samym wytyczają nowe kierunki, zachwycając przy tym międzynarodową klientelę – również tę prosto z Hollywood. 

Europejskie wyroby są wykonane z najlepszej klasy materiałów przez specjalistów o dużym doświadczeniu i wiedzy przekazywanej od pokoleń. Moda Starego kontynentu nie zatrzymuje się na powielaniu wzorców wyniesionych z tradycji. Jest niezwykle innowacyjna, dynamiczna oraz otwarta na odkrywanie kolejnych nurtów. To prace dedykowane wszystkim, dla których wrodzone poczucie estetyki jest nierozerwalną częścią osobowości. Wytworne kreacje bankietowe oraz sprawdzone zestawy casualowe są wyznacznikiem statusu oraz dbałości o nienaganną prezencję. W ofercie CATWALK można znaleźć włoskie, francuskie, niemieckie i holenderskie luksusowe marki, takie jak m.in.:

  • Karl Lagerfeld;
  • Once We Were Worriors;
  • Inuikii;
  • Philipp Plein;
  • Kurt Geiger.

Ekskluzywne ubrania damskie i męskie zza Oceanu

Projekty o amerykańskim rodowodzie to kwintesencja luzu, który objawia się także poprzez nonszalancką zawartość garderoby. Uwielbiana przez trendsetterów markowa odzież ze Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Australii specjalizują się w modzie ulicznej i sportowej. Charakterne propozycje powiązane stylistycznie z rockiem, grunge’em lub hippie przyciągają zainteresowanie zwolenników wyrazistych outfitów. USA to również kolebką jeansu. W ofercie CATWALK można znaleźć produkty takich zagranicznych brandów, jak:

  • Dsquared2;
  • OneTeaSpoon;
  • Runwaydreamz;
  • Michael Kors.

Sprawdź wszystkie EKSKLUZYWNE MARKI ODZIEŻOWE w CATWALK

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się