×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Ekologiczne futro na zimę? Wybierz GLOX!

Zima tuż za rogiem, a Ty zastanawiasz się jak wyglądać dobrze o tej porze roku? Proponujemy Ci całą gamę w pełni ekologicznych futer marki Glox. To ekskluzywne futra stworzone z najwyższej jakości materiałów, które doskonale imitują futra zwierzęce. 

Futra w stylu EKO

Futra ekologiczne podbijają rynek modowy. Projektanci i znawcy mody są jednogłośni - przyszłość należy do eko futer. Dlaczego futra ekologiczne są na topie? Przede wszystkim dlatego, że nie ustępują futrom naturalnym miękkością i ciepłem, a przy tym zadowolą osoby, które nie są zainteresowane futrami naturalnymi. W odróżnieniu od futer zwierzęcych są dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Mogą je nosić osoby, u których futra naturalne wywołują reakcje alergiczne. Futra ekologiczne wykonane z materiałów doskonale imitujących futra naturalne są nowoczesnym i modnym zamiennikiem - nic więc dziwnego, że kultowe futra marki Glox już stały się hitem wśród naszych klientek. 

Kultowe futra GLOX

Futra Glox rozpoznasz z daleka - mają żywe, energetyzujące kolory oraz nietuzinkowe printy, które sprawią, że wyróżnisz się z tłumu.

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się