×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

KURTKI NARCIARSKIE

Modne i markowe kurtki narciarskie w CATWALK

Kurtki narciarskie damskie zwykle składają się z kilku warstw, takich jak: warstwa zewnętrzna wykonana z wodoodpornego i wiatroszczelnego materiału, warstwa izolacyjna zapewniająca ciepło, a także warstwa oddychająca, która odprowadza wilgoć na zewnątrz odzieży, pozwala skórze oddychać. Często posiadają także kieszenie, zamki wentylacyjne, mankiety na rękawach i regulację w pasie, które pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Są to modele odpowiednie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarek, ponieważ oferują komfort i ochronę podczas jazdy na nartach.

Oferujemy szeroki wybór stylowych i trwałych kurtek przeznaczonych do jazdy na nartach od renomowanych marek takich jak m.in.:

  • EMMEGI
  • GOLDBERGH
  • JET SET
  • VIST

Te marki słyną z produkcji odzieży narciarskiej o wysokiej jakości, zapewniającej komfort i ochronę przed zimnem. W tej kolekcji damskiej znajdują się kurtki z różnymi funkcjami, takimi jak np. odprowadzanie wilgoci, wentylacja, czy też kieszenie na akcesoria. W ofercie znajdują się modele w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Menu

Ustawienia

Zgoda na pliki cookie

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się