×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy
Ostatnie Artykuły

Babylon – królestwo kobiet

Babylon kreuje włoską modę od ponad 30 lat. Dzięki temu, może poszczycić się międzypokoleniową renomą. Firma na przestrzeni dekad rozwinęła się, zyskując rangę jednego z liderów – nie tylko w ojczyźnie, lecz również na rynku międzynarodowym. Wszystko to za sprawą wyjątkowej intuicji i czujnej obserwacji kobiecych upodobań. Bowiem filozofia brandu obiera sobie za cel spełnienie oczekiwań swoich klientek, które pragną gustownych, gotowych do noszenia, najlepszych pod względem jakości ubrań na każdą okazję.

Produkty z logiem Babylon można nabyć w kilkunastu krajach świata, w tym m.in.: we Francji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Portugalii i w Rosji, jak również w sklepach internetowych z ogólnokrajową dostawą.

Babylon – luksus w kilku wydaniach

Od 1984 roku kreatorzy Babylon dokładają wszelkich starań, aby dostosować swoje DNA do potrzeb współczesnych klientek. Ich projekty charakteryzują się jednocześnie ponadczasowym szykiem oraz nowoczesnymi innowacjami, które pojawiają się wraz z duchem bieżących czasów. Niewątpliwym atutem jest fakt, że na śródziemnomorski brand składają się propozycje ubrań z kategorii codziennej elegancji, a także wyrafinowane kreacje wieczorowe. Tym samym przykuwają uwagę, zarówno gwiazd kina czy muzyki, jak i pań poszukujących kreacji adekwatnych do wyzwań dnia codziennego. Aby zadbać o różnorodne gusta, Babylon wylansował trzy kluczowe linie, które stale ewoluują.

Linie marki Babylon:

W Les Femmes – ulubiona linia artystek i kobiet ekranu. Niebanalne projekty dla zdecydowanych, wymagających, świadomych swojego własnego stylu osób, które nie boją się eksperymentować. Idealna na wielkie wyjścia.

Babylon Collection – linia łącząca styl wieczorowy z casualem. Jej kwintesencją jest prostota i minimalizm, które pozostawiają pole dla wyrafinowanych dodatków, a przede wszystkich podkreślają naturalne piękno. Odsłona ta udowadnia, że elegancja i skromność mogą iść w parze, tworząc wysublimowany duet.

Eureka – linia hołdująca innowacjom, otwarta na nowości rynku modowego, kompatybilna z duchem nieustannie goniących za zmianą czasów. Projekty z tej odsłony charakteryzują się niebanalną kombinacją panujących trendów, utrzymaną w kunsztownym stylu.

Wszystkie z wymienionych linii Babylon są wykonywane z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Ponadto każda z nich, choć o odmiennym profilu w takim samym stopniu zyskuje uznanie klientek niezależnie od ich pochodzenia czy statusu.

Babylon w ofercie sklepu e-Catwalk.pl

Firma Babylon dystrybuuje swoje produkty również do Polski, gdzie posiada szerokie grono miłośniczek zaopatrujących się w ubrania i akcesoria tej marki. W przypadku sprzedaży internetowej warto zapoznać się z ofertą sklepu e-Catwalk.pl, którego szeroki asortyment składa się z takich propozycji jak, m.in.:

  • Babylon bluzka;
  • Babylon body;
  • Babylon sukienka;
  • Babylon suknia.

Sprawdź asortyment marki Babylon

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się